Red Desert Mirage

max 4 os..
45 m2

Red Desert Mirage

Ten 3-poziomowy apartament typu studio nie może się równać z niczym, co do tej pory widziałeś. Został przebudowany tak, aby wyglądał jak afrykańska wioska, z wyjątkiem tego, że posiada elementy luksusu ukryte poza zasięgiem wzroku. Klimatyzacja, jacuzzi w podłodze, piękne oświetlenie i wyszukane dekoracje sprawiły, że przestrzeń stała się hipnotyzującą kryjówką dla estetów. Nazwa – Red Desert Mirage naprawdę oddaje charakter mieszkania z naciskiem na pięknie prosty i ciepły afrykański styl. Ten apartament jest idealny dla pary, ale ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić 4 osoby.

Przestrzeń dzienna znajduje się na najniższym poziomie mieszkania, a więc ma ponad 4 metry wysokości. Naturalne warunki przestrzenne zabudowy umożliwiły zaprojektowanie 3-poziomowego apartamentu. Z radością skorzystaliśmy z tej szansy, a rezultat jest imponujący.

Aby nie marnować do końca cennej przestrzeni mieszkania, zbudowaliśmy antresolę, która pełni funkcję sypialni. Aby było to naprawdę wygodne miejsce do spania, zadbaliśmy o to, by posiadało własny system wentylacji. Ponadto, żeby uniknąć gromadzenia się ciepłego powietrza w okolicy poddasza w okresie zimowym, zastosowaliśmy specjalny system ogrzewania podłogowego, dzięki czemu najniższa strefa w salonie jest bardzo ciepła, ale górne partie mieszkania mają łagodną temperaturę. Do sypialni na antresoli prowadzą piękne drewniane schody.

Kuchnia nie tylko wyposażona jest we wszystkie przydatne do got0wania sprzęty sprytnie wpisujące się w afrykański klimat, ale kusi również pięknym designem.

Naprzeciw łazienki bambusowa ściana skrywa wejście do jacuzzi. Okrągła ściana wewnątrz pokryta jest ręcznie robionymi na zamówienie płytkami z ogromnym wizerunkiem afrykańskiego drzewa. Połączenie nastrojowego oświetlenia, sztuki afrykańskiej i komfortu jacuzzi z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.

Łazienka „Brown Forest” to nazwa znalezionego przez nas afrykańskiego kamienia - bogato zdobiony siłami natury, z drzewiastymi słojami kamień upiększa ścianę łazienki i stanowi doskonałe tło dla ręcznie robionej na zamówienie ceramicznej umywalki.

Konfiguracja łóżek:
1. Studio
double
Typu queen
double
Typu queen
Wyposażenie:
Klimatyzacja
WiFi
Suszarka
Sejf
Lodówka
Prysznic
Ręczniki
Żelazko
Czajnik
Zmywarka
Wanna z hydromasażem
Ekspres do kawy
Piekarnik
Nie akceptujemy zwierząt
Kuchenka mikrofalowa
Płyta kuchenna
Pralka
Smart TV