Rustic Splendour

max 10 os..
100 m2

Rustic Splendour

Klimatyzowany, przestronny, posiadający suchą saunę, dwie łazienki, znakomicie umeblowany i wyposażony w najwyższym standardzie czteropokojowy apartament z doskonałą lokalizacją, kilka minut pieszo od Starego Miasta.

Kamień, drewno oraz artystyczny design tworzą hipnotyzującą różnorodność rustykalnych obrazów, takich jak drewniana podłoga, czy ściana z cegły zamknięta w masywnej, przypominającej obraz ramie, tworzonej przez wejście do salonu.

Wchodząc do mieszkania naszym oczom ukaże się masywne przejście zaprojektowane tak, aby wyglądało jak stylowa rama rustykalnego obrazu na którym widnieje ściana wykonana z cegły. Do salonu przylega jadalnia i kuchnia, gdzie nutkę rustykalnego stylu osiągnięto dzięki kreatywnemu pomysłowi kuchni zaprojektowanej na wzór „pruskiego muru” – ukośne drewniane listwy na szarych frontach szafek dają niesamowity efekt.

W części jadalnianej znajdują się ręcznie wykonane na zamówienie ceramiczne lampy wiszące nad dębowym stołem. Dopełnienie stanowi zestaw eleganckich, drewnianych mebli, artystycznej ceramiki i wielopunktowego oświetlenia.

Sypialnia Chiseled Wood posiada romantyczny charakter, który pochodzi z ciepłego połączenia drewna i światła. Oszałamiający efekt tego, co nazywamy sypialnią Chiseled Wood, pochodzi z jej centralnego elementu - dużej drewnianej ściany artystycznie obrobionej dłutem w celu uzyskania drewnianych nieregularności, wzmocnionych pionowym światłem. Połączenie pozornie przypadkowych żłobień i gry światłocieni tworzy prawdziwie artystyczny i ciepły wystrój. Ręcznie robione na zamówienie ceramiczne wazony dopełniają rustykalny wizerunek pomieszczenia.

Sypialnia z kamienia - piękno tej sypialni tkwi w jej urokliwym tle – główna ściana pokryta jest naturalnym kamieniem, którego struktury podkreśla i upiększa oświetlenie podłogowe. Pod drewnianymi belkami stropowymi, jakże charakterystycznymi dla rustykalnego stylu, znajdują się ceramiczne dzieła sztuki pełniące funkcję oświetlenia oraz stylowe ciemnobrązowe meble.
Sypialnia Shagala - drewniane belki oraz gęsta sieć cieńszych drewnianych elementów umieszczonych pod sufitem wpuszczają delikatne, stonowane światło padające wprost na łóżko, przywodzące na myśl słynne arcydzieła Shagala.

W łazience znajduje się toaleta, bidet, duża kabina prysznicowa oraz sucha sauna posiadająca system stereo, zapewniający naszym gościom relaks przy dźwiękach muzyki. Wyjątkowym elementem wystroju są duże włoskie kafelki z odbarwionymi rdzawymi odcieniami i kontrastujące z nimi jasne elementy, takie jak np. ręcznie robiona na zamówienie ceramiczna umywalka. Ogrzewanie podłogowe sprawi, że korzystanie z łazienki w zimowe wieczory będzie jeszcze przyjemniejsze.

Aranżując funkcjonalność mieszkania, w przypadku aż trzech sypialni przewidzieliśmy potrzebę posiadania więcej niż jednej łazienki. W drugiej łazience znajduje się kabina prysznicowa, toaleta oraz umywalka.

Konfiguracja łóżek:
1. Sypialnia
double
Typu queen
2. Sypialnia
singlebed
Pojedyncze łóżko
singlebed
Pojedyncze łóżko
3. Sypialnia
double
Typu queen
sofa
Rozkładana sofa
Salon
sofa
Rozkładana sofa
Wyposażenie:
Klimatyzacja
WiFi
Suszarka
Sejf
Lodówka
Prysznic
Ręczniki
Żelazko
Czajnik
Zmywarka
Sauna sucha
Ekspres do kawy
Piekarnik
Nie akceptujemy zwierząt
Kuchenka mikrofalowa
Płyta kuchenna
Pralka
Smart TV